środa, 29 października 2014

Regulamin spotkania

Witajcie kochane. Długo mnie tutaj nie było, gdyż wynikły spore problemy rodzinne.
A teraz ruszam z przygotowaniami dalszymi do spotkania. W związku z ostatnim spotkaniem i paroma sprawami, które budziły wątpliwości na to spotkanie obowiązuje poniższy regulamin.

1. Obecność obowiązkowa minimum 3 godziny ( od 15-18). Jeśli ktoś musi wyjść na pociąg, do pracy proszę poinformować wcześniej, nie 5 minut przed wyjściem. Proszę o punktualność.

2. Po spotkaniu obowiązkiem każdej uczestniczki jest robić recenzję ze spotkania, umieścić przygotowane loga firm sponsorujących oraz zdjęcia ( można użyć od inne osoby, za jej zgodą).

3. Osoby które chodzą na takie spotkania tylko dla gadżetów niech lepiej od razu napiszą że ich nie będzie.

4. Składka wynosić będzie 6zł. Składak jest potrzebna na torby na otrzymane przez uczestniczki gadżety itp.Niewykorzystane pieniądze przekazane będą na dom dziecka.

5. Na spotkaniu odbędzie się zbiórka rzeczy na dom dziecka. Po ostatnim spotkaniu rozmawiam z Paniami z domu dziecka i poinformowały mnie, że znajdują się tam dzieci w wieku 0-2 lat i 10-18. Więc dla takiego przedziału wiekowego potrzebują rzeczy, np pampersy, przybory szkolne, ubranka, zabawki. Każdy da to co ma i ile uważa za stosowne.

6. Spotkanie będzie odbywać się w knajpie. Z racji, że nie chcę nikogo przymuszać i narzucać, to każdy kupuje sobie picie i jedzenie we własnym zakresie.

7. Podczas spotkania tradycyjnie będzie odbywać się wymianka. Dziewczyny przynoszą kosmetyki, które np nie pasują im i mogą wymienić się z innymi na to co im odpowiada.

8. Tutaj nowość, na spotkaniu odbędzie się również losowanie, w którym kilka szczęściarzy wygra .... Niespodziankę:)12 komentarzy:

 1. Z mojej strony regulamin zaakceptowany :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakby ktoś zrezygnował ze spotkania to ja jestem chętna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam nadzieję, że się uda spotkać!!!

   Usuń
  2. nie ma mnie na liście, więc liczę na cud hehe

   Usuń
 3. jestem za :-), regulamin zaakceptowany ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaakceptowane i zaraz pisze w sprawie jeszcze jednej niespodzianki

  OdpowiedzUsuń
 5. świetnie ujęte, w pełni akceptuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo, łatwiej teraz przygotować paczki, jeśli się zna przedział wiekowy dzieciaków ;) a regulamin oczywiście akceptuję. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Regulamin zaakceptowany :)
  Pozdrawiam !!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo pożyteczny regulamin! Akceptuję!

  OdpowiedzUsuń
 9. Akceptuję regulamin i czekam na spotkanie! :)

  OdpowiedzUsuń