sobota, 24 stycznia 2015

Maseczka Hair Botox -recenzja


Informacje o produkcie: Specjalna formuła botoxu dla włosów doskonale wnika w strukturę włosów by wzmocnić słabe, suche, łamiące się cienkie włókna włosów.


Stosowanie:  Rozprowadzić równomiernie na wilgotnych włosach. Pozostawić na 5 minut. Dodać niewielką ilość wody, wmasować, a następnie dokładnie spłukać. Dodatkowe ciepło zintensyfikuje działanie maski.

Skład:

Przeznaczenie (dla kogo): dla osób , które mają suche,zniszczone, słabe włosy, bez odżywienia, po keratynowym prostowaniu.

Właściwości:  regenerujące, odżywcze, 

Konsystencja: biała gęsta maź

Zapach: kremowy, łagodny, bardzo przyjemny

Opakowanie: duży biały słój z miętowo-czerwonymi napisami

Wydajność: bardzo duża

Pojemność: 1l

Cena: 15 zł 

Dostępność:  ekspert-kosmetyki (klik)

Moja opinia:  Maseczka jest dobrym uzupełnieniem szamponu. Tak samo jak szampon ma przyjemny kremowy zapach. Bardzo łatwo rozprowadzić ją na włosach. Bardzo dobrze sprawdziła się na rozjaśnianych włosach mojej mamy. Wygładziły je i odżywiły. Dzięki niej włosy lepiej się układają i łato je rozczesać. Włosy są po niej miękkie i łatwo je rozczesać. Niestety na moich włosach zauważyłam, że lekko je obciążały i włosy szybciej się przetłuszczały. Lecz mimo to dzięki niej włosy są miękkie w dotyku i nie puszą się. 

Wypróbowane przez: 2 osoby o włosach, zniszczonych, farbowanych, rozjaśnianych, suchych, po zabiegu keratynowego prostowania.

Plusy:
+ cena,
+ wydajność,
+ działanie,
+ zapach.Minusy:
- lekkie obciążenie ( nie musi wystąpić u każdego)

Ocena: 5/6

Czy kupię ponownie: tak

1 komentarz: