poniedziałek, 28 grudnia 2015

"ABC mojego stylu -Moje modowe życie" - Dominic Evans - recenzja

"ABC mojego stylu -Moje modowe życie" 
Dominic Evans


Autor: Dominic Evans 

Tytuł: "ABC mojego stylu -Moje modowe życie"

Rok wydania: 2015 r.

Wydawnictwo: Kaktus

Objętość: 142 strony 

Cena: ok 15,90 zł

Gatunek literacki:  Poradnik modowy, kolorowanka dla dorosłych,

Dostępność:  empik, matras, selkar, księgarnie stacjonarne

Opis wydawnictwa: Czy na świecie istnieje coś bardziej ekscytującego od ubrań? Jeśli się wciąż zastanawiasz, to najwyraźniej powinnaś częściej chodzić na zakupy, dziewczyno! Zdecydowanie częściej! Ta książka to miejsce, w którym odkrywasz, planujesz i dzielisz się swoim unikalnym stylem – to po części magazyn mody, po części przewodnik po stylach, jak i twój własny poradnik rozwiązujący odwieczny dylemat, w co się ubrać. To twoja osobista, modowa dobra wróżka. Nieważne, czy jesteś prawdziwą zakupoholiczką, czy w przyszłości chcesz zostać modelką. Ta książka jest biletem na pociąg do krainy dobrego wyglądu.
Moja opinia: Koniec roku i zbliżające się wyprzedaże sprawiają, że kupujemy mnóstwo ciuchów, których nie nosimy, bądź nam nie pasują. Jak poradzić sobie w dżungli sklepów? Najlepiej sięgnąć po przewodnik, który będzie nas kierował i nauczy nas poruszać się w świecie mody. Są rzeczy która każda z nas powinna mieć w szafie. A jakie one są? Zajrzyjcie do "ABC mojego stylu".

Książka jest bardzo unikalnym poradnikiem w właściwie przewodnikiem modowym. Czyt się ją bardzo szybko i przyjemnie. Nie ma nadmiaru informacji, a tylko niezbędne. Nie tylko opisuje co jest nam niezbędne w szafie, ale również pozwala nam zapisywać swoje inspiracje i wyżyć się artystycznie, co jest dla mnie ogromną zaletą. Książka wymaga od nas kreatywności, co przyda się w doborze szafy. Mamy możliwość zastanowienia się nad tym jaki wzór, kolor czy deseń ubrania wybierzemy, zanim rzucimy się w szał zakupów.

Moje wnioski po przeczytaniu książki. Koniecznie muszę zainwestować w białą bluzkę i czarne spodnie, no i dobre kredki ;p

Ocena:5/6Egzemplarz recenzencki otrzymałam i bardzo dziękuję: 

3 komentarze:

  1. Nie interesuję się modą, jednak ta książka wydaje się być ciekawa :)
    pozdrawiam
    http://ifeelonlyapathy.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. myślę, że dla takich zakupoholiczek każda taka pozycja z poradami modowymi się przyda ;-) ja kupiłam elementarz stylu, ale jeszcze do niej nie zajrzałam. moim zdaniem wybierając się na zakupy najlepiej najpierw przejrzeć szafę, zrobić porządek i uzupełnić to czego brakuje, a nie kupować wszystkie ładne rzeczy :-)

    OdpowiedzUsuń