wtorek, 29 marca 2016

Spotkanie blogerek w Rybniku 12.03.2016

Spotkanie blogerek w Rybniku 12.03.2016

Po raz trzeci już miałam przyjemność organizować spotkanie blogerek w Rybniku. Wraz z Kamilą z http://wtrampkachdocelu.pl/ podjęłyśmy się tego wyzwania. 

Spotkanie odbyło się w sobotę 12 marca o godzinie 15 w Cafe Bosco. Większość dziewczyn dotarła na czas, niestety były też spóźnialskie. Na uczestniczki czekały małe kuleczki rumowe z chorągiewkami, które wykonałam specjalnie dla każdej dziewczyny. Stół był przyozdobiony kwiatami, które pod koniec zostały rozdzielone pomiędzy dziewczyny. 

Po zamówieniu i skonsumowaniu ciasta, kawy i innych pyszności oddałyśmy się plotkom. Rozmowy były typowo kobiece, o kosmetykach, macierzyństwie, naszych pasjach i blogach. Później Marta opowiedziała nam o akcji "Kocham zapinam" i wręczyła uczestniczkom imienne naklejki na samochód. Następnie miałyśmy przyjemność brać udział w pokazie makijażu wykonanym przez drugą Martę. Na sam koniec uczestniczki otrzymały upominki od sponsorów. Bardzo miło spędzony dzień w towarzystwie miłych dziewczyn. 

Niestety jednak jestem rozczarowana zachowaniem niektórych uczestniczek. Cały wieczór nie odzywały się słowem i siedziały jakby za karę. Jeśli tak macie się zachowywać na innych spotkaniach, to lepiej darujcie sobie. Na takich spotkaniach doskonale widać, kto prowadzi bloga z pasji i jeździ na spotkania, żeby poznać inne blogerki, a kto to robi dla przysłowiowych "fantów". 

Jednak dziękuję z całego serca Kamili za pomoc w organizacji. Jesteś kochana <3 
Dziękuję również Marcie z http://dzieciorka.com.pl/, oraz Marcie któa poprowadziła dla nas pokaz makijażu i odpowiadała na nasze pytania :) Jesteście wspaniałe dziewczyny :) 
Dziękuję również sponsorom, za wsparcie naszego spotkania :)
6 komentarzy:

 1. Niestety nie miałam okazji tam być :( dlatego zapraszam na kolejne spotkanie, które organizuję wraz z koleżanką! :-) szczegóły tu http://kreconowlosaa.blogspot.com/2016/03/spotkanie-blogerek-rybniku-14052016.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że było super, .takie spotkania to świetna sprawa ;)
  Pozdrawiam MARCELKA♥

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdroszczę Wam ;(
  świetna sprawa

  OdpowiedzUsuń
 4. Ile dobroci. :) Miłego testowania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno było fajnie, zazdroszczę wam takiego spotkania. Ile dobrodziejstw :) Myślę, że takie spotkania są organizowane po to by się integrować, więc to przykre, że niektóre blogeki przyjechały tylko po "fanty".
  http://hamster-and-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno było fajnie, tylko szkoda, że co niektóre uczestniczki tak się zachowały :/

  OdpowiedzUsuń