poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Mateusz Grzesiak - "Success and Change" - recenzja książki


Autor: Mateusz Grzesiak

Tytuł: "Success and Change"

Rok wydania: 2014 r.

Wydawnictwo: Onepress

Objętość:  240 stron

Cena: 39,90 zł

Gatunek literacki:  poradnik, poradnik psychologiczny,

Dostępność: helion.pl ,empik, matras, selkar, księgarnie stacjonarne

Opis wydawnictwa: 
Mateusz Grzesiak zdobywcą Nagrody Teofrasta!
Bestseller wydawnictwa Onepress - "Success and Change" - otrzymałnagrodę Teofrasta dla najpopularniejszej książki psychologicznej 2014 roku, przyznawaną przez miesięcznik "Charaktery".

Konstruktywne myślenie, skuteczna komunikacja, upragniona kontrola nad własnymi emocjami, zrealizowane cele, silna osobowość… By móc to wszystko osiągnąć potrzebujesz umiejętnie wpływać na jedną rzecz… Tylko? Tak, bo ta jedna rzecz decyduje o wszystkim – to Twój umysł. Nadszedł już czas, abyś w pełni wykorzystał jego możliwości.
Proponuję Ci zmianę. To będzie podróż od powtarzających się błędów, ograniczeń, nerwów i frustracji do świadomego życia, wolności emocjonalnej, stabilnych relacji i realizacji Twoich najważniejszych celów. 

Po pierwsze… bądź bardziej świadomy! 

Zajrzyj trochę głębiej i odszukaj w sobie to, co najlepsze. Odkryj własne ograniczenia i blokady, by zerwać z nimi raz na zawsze. Porzuć stare przeświadczenia, problematyczne relacje, męczące nawyki i zacznij świadomie zarządzać swoim życiem. 

Po drugie… wpłyń na bieg wydarzeń! 

Success and change to Twój prywatny trening umysłu. Nareszcie dowiesz się, jak skutecznie wpływać na zdarzenia, by bez przeszkód realizować plany i układać życie na własnych warunkach.

Mateusz Grzesiak — międzynarodowy nauczyciel i trener, psycholog, autor książek o rozwoju osobistym, emocjonalnym, duchowym. 

Naucz się zarządzać JEDNYM kluczowym czynnikiem, aby w pełni wykorzystać osobisty potencjał, zwiększyć własną efektywność i podnieść jakość swojego życia.Moja opinia: Jest to pierwsza z książek napisanych przez Mateusza. Pisana jest językiem typowym dla biznesmenów, lecz nic nie stoi na przeszkodzie w rozumieniu dla zwykłego odbiorcy. Matusz daje nam konkretne rady, jak  przejść "od zera do milionera". Pokazuje, jakim mitom społecznym ulegamy i jak jesteśmy podatni na opinię innych. Zwraca uwagę na tak zwany dualizmy, pokazuje nam, że wszystko ma dwie strony, tą pozytywną i negatywną. Jest to niebywale cenne, gdyż większość ludzi sprzedaje nam wizję idealnego świata, gdzie za sukcesem idą tylko same plusy. Tutaj możemy poznać i pozytywne i negatywne skutki sukcesu. 

Mateusz zmienia sposób patrzenia na sukces, na biznes czy własną osobowość. Nie dostaliśmy osobowości raz na zawsze, musimy ją wykreować, tak aby osiągnąć to czego chcemy. Jak to zrobić? Najlepiej zacząć od przeczytania książki i wykonania kilku zadań oraz przemyślenia, kilku istotnych spraw.

Książka "Success and Change" jest idealna dla wszystkich ludzi, którzy chcą otworzyć własny biznes, zarządzać zespołem ludzi, czy po prostu zmienić ścieżki swojej kariery. Polecam ją również osobą, które same nie wiedzą czego oczekują, rady Mateusza powinny ich naprowadzić na to czego pragną.

Ocena:6/6Egzemplarz recenzencki otrzymałam i bardzo dziękuję: Brak komentarzy:

Prześlij komentarz