niedziela, 21 grudnia 2014

Lakier Sally Hansen- Fuzzy Coat Tweedy recenzja

Lakier Sally Hansen- Fuzzy Coat Tweedy
Informacje o produkcie: Intrygujący efekt wzoru tkaniny, jaki uzyskuje się malując paznokcie preparatami z linii Fuzzy Coat to zasługa specjalistycznej formuły. Dzięki niej to paznokcie, a nie strój grają główną rolę i przyciągają spojrzenia. Oryginalny deseń, zapewnia ciekawy efekt, który doskonale komponuje się z modnymi dodatkami. Wielowymiarowe zestawienie kolorów tworzy bajeczną sieć wesołych tonacji, a matowe wykończenie wydobywa piękno włóczkowej tekstury.
Dzięki kolekcji Sally Hansen Fuzzy Coat Textured Nail Color możemy utkać wdzianko dla naszych paznokci w sześciu różnorodnych tonacjach: Wool Lite, All Yarned Up, Peach Fuzz, Fuzz-Sea, Fuzzy Fantasy, Wool Knot & Tweedy. 

Konsystencja: wodnista z opiłkami biało-czarnymi

Wydajność:  duża

Pojemność: 15 ml

Cena: 23,00 zł 

Dostępność:  Hebe

Moja opinia: lakier jest bardzo oryginalny. Ma strukturę futrzastą. Cena jak dla mnie jest za duża jak na lakier do paznokci. Wadą lakieru jest to, że haczy np. rajstopy, satynowe materiały itp. Jeśli jednak nie mamy zamiaru chodzić w ubraniach o podobnym materiale to bez problemu możemy go używać. Co jest wielkim plusem to to iż lakier bardzo długo utrzymuje się na paznokciach. Miałam problem z jego zmyciem. Jeśli będziecie miały możliwość spróbować to warto.

Plusy:
+ oryginalność
+ kolor
+ trwałość
+ wydajność.

Minusy:
- cena
- zadzieranie ubrań, rajstop


Ocena: 4/6

Czy kupię ponownie: nie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz