poniedziałek, 18 stycznia 2016

Spotkanie Moroccanoil

Zimowy wieczór, właśnie spadł śnieg a ja wybieram się na spotkanie organizowane przez http://www.expert-kosmetyki.pl/ i Salon Fryzjerski ALDONA. Pogoda sprzyja nastroją melancholijnym. Wchodzę do salonu, a moim oczom ukazuję się piękny salon fryzjerski, z rozsypanymi płatkami kwiatów i nastrojowymi świeczkami. Na zaproszonych gości czekała właścicielka salon, pani Aldona wraz z fryzjerkami. Od progu z uśmiechem witają przybyłe panie i proponują lampkę wina, które ponoć było bardzo dobre. Atmosfera była cudowna.Gdy wszystkie panie przybyły pan Dawid przybliżył nam markę Moroccanoil. Opowiedział co nieco o produktach i kuracji, którą miałyśmy okazję wypróbować.
Podczas oczekiwania na kurację, czas umilały nam rozmowy i pyszny catering. Miałyśmy możliwość spróbowania różnego rodzaju przystawek i muffinek. Każda znalazła coś dla siebie. 


Pan Dawid do każdej z pań pochodził indywidualnie. Z każdą przeprowadził krótki wywiad, zobaczył i ocenił stan włosów, dobrał odpowiedni rodzaj kuracji i sposób jej wykonania. 
Odpowiadał na pytania uczestniczek i udzielał rad. Bardzo profesjonalne podejście. Wystarczyło jedno spojrzenie i dotknięcie włosów i już wszystko było dla niego wiadomo. Gdy zabrakło rąk do pracy, nie czekał ani chwili i sam pokazał co potrafi. Jestem pełna podziwu i uznania. 
 Wspaniała atmosfera, romantyczny nastrój, pyszne jedzenie, profesjonalny fryzjer, zabieg regenerujący włosy i doborowe towarzystwo. Czego trzeba więcej kobiecie do szczęścia? 
Chyba niczego:) Oby więcej takich spotkań, gorąco polecam.Dziękuję expert-kosmetyki.pl i salonowi fryzjerskiemu ALDONA za zaproszenie na spotkanie.1 komentarz: