poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Najlepszy romans tego roku!!Autor: Elle Kenedy

Tytuł: "Układ"

Rok wydania: 2016 r.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Objętość: 464 strony 

Cena: 32 zł

Gatunek literacki: romans

Dostępność:  Zysk i S-ka, empik, matras, księgarnie stacjonarne

Opis wydawnictwa: 
Najlepszy romans wg iBooks Store
JEDNA Z NAJCHĘTNIEJ CZYTANYCH POWIEŚCI 2015 ROKU PRZEZ UŻYTKOWNICZKI NAJWIĘKSZEGO PORTALU LITERACKIEGO GOODREADS  
Ona ma właśnie pójść na pewien układ z niegrzecznym studentem...
Hannah Wells w końcu znalazła chłopaka, który rozbudził jej namiętność. Wydaje się, że ta dziewczyna jest pewna siebie w każdym aspekcie życia… ale jeśli chodzi o seks i uwodzenie okazuje się, że ciągnie za sobą dotkliwy bagaż doświadczeń. Żeby zwrócić uwagę swojego wybranka, będzie musiała porzucić kokon bezpieczeństwa i sprawić, by to on się nią zainteresował. By osiągnąć swój cel, gotowa jest pójść na pewien układ i w zamian za udzielenie korków nieznośnemu, wkurzającemu i zadufanemu w sobie kapitanowi drużyny hokejowej, idzie na fałszywa randkę...
On bez wahania przyjmuje niemoralną propozycję...
Garrett Graham od zawsze marzył o zawodowej karierze hokejowej, ale gdy średnia jego ocen gwałtownie spada, wszystko na co tak ciężko pracował do tej pory, staje pod znakiem zapytania. Decyduje się pomóc pewnej brunetce z ciętym językiem wzbudzić zazdrość w innym chłopaku, bo w zamian za to może zabezpieczyć swoją pozycję w drużynie. Ale jeden nieoczekiwany pocałunek rozpala żar dwojga ciał i Garrett szybko uświadamia sobie, że udawanie nie wchodzi w grę. Musi teraz przekonać Hannah, że mężczyzna jej marzeń wygląda dokładnie tak jak on...

Moja opinia: Wystarczy wejść na jakąś stronę, czy bloga poświęconego książką i widać wszędzie ochy i ahy nad tą książką. Czy słusznie? Moim zdaniem tak, tak i jeszcze raz tak! Książka zasłużyła sobie na każde dobre słowo, dobrą opinię i wszystkie wygrane rankingi. Ale po kolei.

Książka, jest dosyć gruba dla przeciętnego czytelnika, gdyż ma prawie 500 stron. Okładka jest bardzo ładna, ukazuje parę chwilę przed pocałunkiem. Czcionka i cała oprawa graficzna, jest bardzo przyjemna w odbiorze. Mam y podział na rozdziały w których raz opowiada historię Hannah a raz Garrett. Poznajemy więc dwa punkty widzenia, kobiecy i męski. Fantastyczny pomysł, który dodaje książce tego uroku. Historia zaczęła do mnie przemawiać od pierwszych stron. Bohaterowie są studentami, Hannah- wokalistyki,a Garrett - historii. Jakże mi to bliskie środowisko, z zapartym tchem czytałam co będzie dalej. Mamy więc dwoje głównych bohaterów, których los przypadkiem się splata i komplikuje im życie. A wszystko zaczęło się niewinnie, czyli od testu z etyki. Hannah zdała "śpiewająco", natomiast Garrett oblał test. Niby nic wielkiego, jednak musi zdać test, aby mógł dalej grać w hokeja. Cóż więc pozostało mu zrobić- znaleźć korepetytorkę. Upatruje ją w Hannie i choć dziewczyna, nie ma zamiaru mu pomagać, chłopak nie da za wygraną. Tak splatają się losy naszych bohaterów.

Pięknie podana historia układu dwójki studentów. Ma swoje smaczki i swój niesamowity urok, który wciąga nas jak narkotyki i nie pozwala na chwilę opuścić naszych bohaterów. Razem z nimi śmiejemy się, płaczemy i przeżywamy niesamowite chwile. Romans nie jest ani mdły, ani przesłodzony, jest idealnie wyważony, szczególnie przez rozdziały, w których autorem jest Garrett. Z cała pewnością, książkę mogę polecić nie tylko dziewczyną, ale również mężczyzną. Będzie to ciekawe doświadczenie dla każdego czytelnika, zważywszy na historię i to z czym przyjdzie się nam zmierzyć podczas czytania. Jak się zakochać to na wiosnę, jak się zakochać to tylko w tej książce. 

Ocena:6/6Egzemplarz recenzencki otrzymałam i bardzo dziękuję: 


4 komentarze:

 1. oooo moja lista książek do przeczytania zaczyna się powiększać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Całkiem możliwe, że jest niezła, ale to zupełnie nie mój gatunek ;)))

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie całkiem dawno nie czytałam żadnego romansu, więc z chęcią bym w tej chwili sięgnęła po ksiązkę z tego gatunku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje się ciekawa. Zapisuję do swoich zakładek :)

  OdpowiedzUsuń