czwartek, 3 listopada 2016

Spotkanie blogerek 24.09.2016 r.

Kochani moi, przychodzę do Was z relacją z kolejnego spotkania blogerek w Rybniku. A więc w sobotę 24 września udałam się na spotkanie w dobrze znanej już blogerką Cafe Bosco, która przeszła metamorfozę. Po przyjściu na spotkanie z uśmiechem witały nas organizatorki Izę z bloga Zakręcone kółko oraz Edytę z bloga kreconowłosaa:)


Na spotkanie nie przybyło kilka dziewczyn, co było przykre dla organizatorek. Doskonale torozumiem, gdyż sama byłam kiedyś w ich sytuacji. No ale nie ma co rozpaczać nad nieobecnymi. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Ploteczką nie było końca, do tego wpaniała kawa i desery. Moja kochana Kamila, z bloga w trampkach do celu , powiedziała nam o akcji "Daj włos" organizowaną przez fundację Rak'n'Roll. Dziewczyny oddają swoje włosy, z których robione są peruki dla kobiet, które straciły swoje włosy przez raka. Jak wiadomo, dla każdej kobiety włosy są ważnym elementem wyglądu i dodają nam dużo pewności siebie. A gdybyśmy straciły je całkowicie? Okropne uczucie i zburzenie całkowite pewności siebie. Wspaniała inicjatywa, którą popieram. Niestety mam za krótkie włosy albo je oddać. Wiecej informcaji uzyskacie Tutaj.

Później Agnieszka z kosmetologia-naturalnie opowiedziała nam o kosmetykach do włosów marki Sylveco, BioLaven oraz Vianek. Mogłyśmy przetestować kosetyki.


Spotkanie upłynęło bardzo szybko w miłym towarzystwie. Gdy przyszedł czas rozstania, otrzymałyśmy drobne upominki od film Sylveco oraz L'biotica.
6 komentarzy: